41. Geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısında Ünsped Ödülleri Sahiplerini Buldu

Ünsped Gümrük Müşavirliği’nde 41. Geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı, 24 Aralık 2022 tarihinde Altınbaş Üniversitesi Fatma Altınbaş Konferans Salonu'nda E. Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Cenap AŞÇI’nın (63. Hükümet) katılımıyla gerçekleşti. 09.00-16.00 saatleri arasında Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Yıl Sonu Toplantısı UGM Şirket Ortağı Sayın Yusuf Bulut ÖZTÜRK'ün açılış konuşmaları ile başladı. 

Etiklik, Şeffaflık, Mevzuata Uyum, Teknolojik Gelişmeler, Paydaşlarımız ile Birlikte Yönetim, Sürdürülebilirlik ve Operasyonel Verimlilik başlıklarının işlendiği toplantıda. Ünsped Gümrük Müşavirliği’nin 2022 Yılı Değerlendirmesini UGM Genel Müdürü Sn. Rıza Mehmet KORKMAZ’dan dinledik.

ÜNSPED Ödüllerinin sahiplerini bulduğu Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısında; Ünsped Spor ve Kültür Kulübü basketbol takımımız; 2022 yılı içerisinde sportif alanda göstermiş oldukları başarıyla antrenörlerimiz ve idari personelimiz ile birlikte ödüle layık görüldü. Ayrıca, ulusal düzeydeki başarıları ile paralimpik sporcularımız Sn. Muhammed Ali AYDIN, Sn. Uğurcan ÖZER ve profesyonel çalışmalar sergileyerek genç sporcuların yetiştirilmesine özel emek sarf eden Ünsped Spor ve Kültür Kulübü Koordinatörümüz Sn. Semra DEMİRER de ödül alanlar arasındaydı.