Sevgiyle Engeller Aşıldı…

Ünsped Kültür ve Spor Kulübü, Heybeliada Lions Kulübü ve Spor Politikaları Derneği işbirliği ile Dünya Engelliler Haftasında muhteşem bir etkinliğe daha imza atıldı.

Beşiktaş – Fenerbahçe arasında oynanan tekerlekli sandalye basketbol maçı öncesinde, Ünsped Kültür ve Spor Kulübü’nde gerçekleştirdiği ilk resim sergisiyle hünerlerini ortaya koyan Okan Cihan, Beşiktaş Kulübü Başkanı Sn. Hasan Arat’a yine ağzı ile çizdiği kara kalem portresini hediye etti. Sevgili Okan Cihan’ı tanımamıza ve buluşmamıza vesile olan Spor Politikaları Derneği Başkanı Sn. Hakan Nergis’e, organizasyonun başından beri büyük emekleri olan Heybeliada Lions Kulübü Başkanı Sn. Hülya Güveli’ye ve Ünsped Kültür ve Spor Kulübü Genel Koordinatörü Sn. Semra Demirer’e, teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Misafirperverliklerinden ötürü Beşiktaş Kulübü Başkanı Sn. Hasan Arat’a, Beşiktaş Spor Kulübü Engelliler Şube Sorumlusu Elçin Kılıç’a, Beşiktaş Bedensel Engelliler Spor Şubesi Genel Menajeri Erdem Göksel’e, Beşiktaş Spor Kulübü İdari Menajeri Handan Karatekin’e, bu özel günde bizleri yalnız bırakmayan Ünsped Kültür ve Spor Kulübü Milli Sporcusu Muhammed Ali Aydın’a da teşekkürlerimizi iletiyoruz.