Ünsped Gümrük Müşavirliği’nin her hafta Genel Merkez, şube ve bölge çalışanları ile bir araya geldiği Haftaya Merhaba toplantısında misafirdik. Ünsped Spor ve Kültür Kulübümüzün öğrencileri, genç sporcularımız toplantıya katılarak; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na dair görüş ve düşüncelerini Ünsped çalışanları ve yöneticileri ile paylaştılar. Toplantı, beraber kutlanılan bayramın ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.