ÜNSPED Spor ve Kültür Kulübü’nde Gala

20.07.2022 – 11.09.2022 tarihlerinde Anamur – Girne, Mudanya – İstanbul arasında ÜNSPED Spor ve Kültür Kulübü’nün destekleriyle gerçekleştirilen Açık Su Yüzme Maratonlarının ödül gecesi, ÜNSPED Spor ve Kültür Kulübü konferans salonunda gerçekleştirildi.


Denizlerdeki kirliliğe dikkat çekmek ve T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesine destek vermek amacıyla gerçekleştirilen organizasyonun galasında 58.59 ve 60. Hükümetlerde Dış Ticaret ve Gümrüklerden Sorumlu Eski Devlet Bakanı Sn. Kürşad TÜZMEN, Zeytinburnu Kaymakamı Sn. Ercan TURAN, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Osman DİNÇ, ÜNSPED Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Gürbüz HOCAOĞLU, ÜNSPED Genel Müdür Baş Yardımcısı COO Sn. Orhan KIRALİ, ÜNSPED Teknik Düzenlemelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sn. Sabri HÜSREV, ÜNSPED Spor ve Kültür Kulübü Genel Koordinatörü Sn.Semra DEMİRER, İstanbul Yıldızlar Yüzme Spor Kulübü Başkanı Sn. Mustafa ÖZER, ÜNSPED Spor Kulübü A Milli Paralimpik Sporcusu Sn. Muhammed Ali AYDIN ve Yüzme Federasyonundan bir çok önemli isim katılırken ÜNSPED Spor Kulübü’müzden de çok sayıda sporcu yer aldı .

Projede katkısı olan kişi ve kurumlara ödüllerin verildiği gecede, TRT tarafından hazırlanan Açık Su Yüzme Maratonu konulu belgesel gösterimi gerçekleşti.